Kouzla grilování
Kouzla grilování

Mějte na svém grilu vždy jen to nejlepší

Speciálně milovníkům grilování přinášíme jedinečný kurz grilování kde proniknete do tajů správné obsluhy grilu, marinování rozličných druhů masa a přípravy nejlahodnějších pokrmů, nejen z masa, ale také ze zeleniny, hub, ovoce a jiných. Zjistíte že svět nekončí pouze u Vaší oblíbené marinády z obchodu, ale existují nepřeberné množství kombinací a různých fíglů pro nevšední chutě a efektní podávání pokrmů.

Po absolvování tohoto kurzu zjistíte že grilovat se dá každý den a dokonce si u něj můžete příjemně odpočinout, nejen s přáteli a rodinou, ale i jen tak sami. Naučíme Vás různé způsoby grilování, vyzkoušíte si grilovat různá masa a připravovat mnoho pokrmů. Seznámíme Vás  nejoblíbenějšími formami grilování, které jsou pro přípravu jídel nejvhodnější. Grilování si jistě zamilujete a budete se na ně každoročně těšit.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
dovednosti
94%
zručnost
92%
pro dospělé
100%
pro seniory
56%
časově náročné
57%
relaxace
42%
zkušenosti
75%
nadšení
71%
strach
15%
náročné psychicky
12%
náročné fyzicky
9%

Krueger
dovednosti 95%
zručnost 100%
pro dospělé 100%
pro seniory 50%
časově náročné 59%
relaxace 21%
Edita Rybová
pro seniory 50%
pro dospělé 100%
zručnost 84%
dovednosti 100%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.