Šťavnatý steak a Ratatouille
Šťavnatý steak a Ratatouille

Smlsněte si na šťavnatém steaku a Ratatouille

Šťavnatý steak je plátek masa, většinou hovězí či vepřový, který se tepelně upravuje. Většinou se upravuje pomocí grilování na ohni nebo pečením na pánvi. Přílohou k tomuto plátku masa bývají vařené brambory, hranolky, americké brambory apod. Je mnoho příloh, které ke šťavnatému steaku je možné použít. Existuje několik stupňů propečení, které můžete žádat v restauraci nebo si je udělat doma. Stupeň propečení závisí na osobní chuti. Čím kratší dobu je steak připravován, tím je šťavnatější a krvavější. Nejméně pečený steak má označení raw. Tento steak je syrový a je podávaný ve formě tatarského bifteku. Nejvíce propečený je pak steak well done.

Ratatouille je francouzský zeleninový pokrm, který je připravovaný zejména v okolí města Nice. Servíruje se jako příloha k ostatním jídlům či jen s chlebem. Pokud si objednáte ratatouille, na talíři najdete například rajčata, cibuli, česnek, okurku, lilek, papriku a samozřejmě koření. Přípravy tohoto jídla se liší. Ratatouille může být smíchání všech ingrediencí dohromady, a poté se to dá péct. Někdo zase vše nakrájí na kousky a přehledně naskládá na talíř, připraví se k tomu omáčka a teprve poté se to dá péct.

A co na Vás tedy čeká v tomto balíčku plného zážitku? K dispozici Vám bude zkušený kuchař, pod jehož dohledem si tyto dvě specialitky připravíte. Pomůže Vám tak odhalit tajemství Ratatouille. Veškeré Vaše výtvory na Vás po skončení zážitku budou čekat a Vy si tak své umění budete moci zhodnotit zcela sami. A abyste na zážitek nezapomněli, odnesete si s sebou certifikát o absolvování.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
vědomosti
83%
rozhled
80%
pro seniory
93%
pro dospělé
100%
relaxace
62%
pro děti
12%
zkušenosti
67%
dovednosti
76%
zábavnost
72%
mrazení
11%
náročné fyzicky
23%

Vourt
pro dospělé 100%
pro seniory 100%
rozhled 80%
vědomosti 83%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.